МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 ОБСЄ в Україні  / Центр суддівських студій 

 

Інформація про захід

 

П Р Е С - А Н О Н С

 

Семінар «Практичні та методологічні аспекти застосування судами України практики Європейського Суду з прав людини (на прикладі статті 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод)»

 

Дата проведення:   21 жовтня 2010 року

Місце проведення: смт. Ворзель, Київська обл., Україна. Санаторій «Україна» (смт. Ворзель, Київська обл., вул. Карла Лібкнехта, 26). Початок семінару о 10.00.  

Організатори: Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Апеляційний суд Київської області, МФ «Центр суддівських студій».

Опис заходу: В процесі роботи семінару планується обговорення практичних та методологічних аспектів застосування судами України практики Європейського Суду з прав людини. В числі питань, що обговорюватимуться: прецедентне право Європейського Суду з прав людини та доктрина stare decisis; місце Європейської Конвенції захисту прав людини та основоположних свобод в правовій системі України; обов’язок українських судів застосовувати положення Європейської Конвенції та практики Європейського Суду; окремі аспекти практики Європейського Суду, які необхідно враховувати при розгляді спорів з питань свободи висловлювання; методика застосування Європейської Конвенції та рішень Європейського Суду в українській судовій практиці; огляд рішень Європейського Суду проти України; огляд української судової  практики застосування ст. 10 Конвенції.

До участі в заході запрошуються представники органів судової влади та науковці, які займаються питаннями застосування практики Європейського Суду з прав людини.

Семінар проходить в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Зміцнення принципу верховенства права та захисту прав людини в законах України та практиці їх застосування».

Контактна особа для отримання більш детальної інформації – Олена Дяк, асистент проектів відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні, тел.: +38 044 492 03 82 або електронна пошта: Olena.Diak@osce.org.

Сьогодні
02 жовтня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація