МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Підтримка реформування системи досудового ув’язнення  / Центр суддівських студій 

 

Інформація про захід

 

П Р Е С - А Н О Н С

“Застосування запобіжних заходів у кримінальному процесі: проблеми ефективності та економії репресії”

Центр суддівських студій спільно з PRI (Міжнародною тюремною реформою) реалізує українсько-швейцарський проект “Підтримка пенітенціарної реформи в Україні”, одним із завдань якого є  удосконалення процедури взяття особи під варту та впровадження заходів, що мають призвести до зменшення кількості ув’язнених у слідчих ізоляторах. 

З1 березня 2010 року у м. Києві відбудеться конференція “Застосування запобіжних заходів у кримінальному процесі: проблеми ефективності та економії репресії”, організаторами якої є Центр суддівських студій та Німецький фонд міжнародного правового співробітництва.
Конференція буде складатися із 2 частин.
1 частина: з 15.00 до 18.00 год., реєстрація з 14.30 год., Великий конференц-зал  Академії наук України (вул. Володимирська 55)

 • будуть представлені результати  аналітичного звіту ”Аналіз стану застосування запобіжних заходів та дотримання розумних строків провадження  по кримінальним справам”, підготовленого за результатами проведеного дослідження у м. Києві та Київській області,  та відбудеться обговорення шляхів зменшення кількості осіб, що утримуються у слідчих ізоляторах;
 • 2 частина: з 18.00 до 20.00 год., Посольство ФРН в Україні (вул. Богдана Хмельницького 25)

 • відбудеться "подіумна" дискусія та підведення підсумків співпраці українських та німецьких експертів в рамках міжвідомчої робочої групи при Міністерстві юстиції України  у напрямку гуманізації українського законодавства про попереднє ув'язнення та наближення його до європейських стандартів.

 • По завершенню - прийняття в Посольстві ФРН в Україні.

  В конференції візьмуть участь суддя Міжнародного трибуналу у Гаазі пан Крістоф Флюгге, директор Швейцарського бюро співробітництва Мануель Еттер, керівник проектів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва доктор Штефан Хюльхьорстер, Регіональний директор PRI в Росії, Україні та Білорусії Вікторія Сергєєва. На конференцію запрошені представники Верховної Ради України, Верховного Суду України, Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, науковці, представники міжнародних та національних громадських організацій.

  Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення конференції.

  Додаткова інформація за тел.  234-35-86, 235-67-77 (Центр суддівських студій)

   

  Сьогодні
  02 жовтня 2023

  Анонс подій:

   

   

   


  Архів заходів Центру>>

   


   

  Опитування (архів)


  підписатися на        розсилку новин з сайту
  підтвердити підписку
  нагадати пароль
  відписатися  Наші публікації:

   

  Архів публікацій>>

   


   

   
  © 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
  посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

  Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація