МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Комунікації судової влади: науково-практичний посібник  / Центр суддівських студій 

 

Untitled Document

Комунікації судової влади: науково-практичний посібник

Видання здійснено в рамках реалізації українсько-швейцарського проекту «Підтримка судової реформи в Україні» за сприяння Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва.

Логунова М. М., Лашкіна М. Г., Гвоздик П. О., Алєксєєв А. Г. Комунікації судової влади: науково-практичний посібник. – К. : АДЕФ-Украина, 2011. – 276 с.

У цьому виданні висвітлюються теоретичні і прикладні аспекти здійснення комунікації в судовій владі України. Розглядаються зміст, особливості та передумови комунікаційної діяльності суддів, судів та інших органів судової влади (внутрішня і зовнішня комунікації). З позицій європейських стандартів аналізуються нормативно-правові засади здійснення комунікації судової влади в Україні. Особлива увага приділяється психологічним засадам комунікації та засобам практичної реалізації цілей комунікаційної діяльності судової влади, питанням налагодження ефективної взаємодії судової влади з громадськістю, формуванню позитивного іміджу суду і суддів. Пропонуються науково-методичні рекомендації щодо розробки стратегії комунікації судової влади та проект Концепції комунікації судової влади України. Науково-практичний посібник із навчально-методичними матеріалами буде корисним для суддів, представників органів судової влади та громадських об’єднань суддів в їх діяльності по налагодженню ефективної комунікаційної діяльності на національному і регіональному рівнях.

 

© Логунова М. М., Лашкіна М. Г., Гвоздик П. О., Алєксєєв А. Г., 2011
© Національна школа суддів України, 2011
© Центр суддівських студій, 2011

 

Сьогодні
25 вересня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація