МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Спеціалізований суд сприятиме боротьбі з корупцією - Ситник

 

Ситник ще кілька місяців тому сподівався на те, що Україна зможе обійтися без спеціалізованого суду

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що боротися з корупцією надалі без антикорупційного суду буде досить важко, повівдомляє прес-служба НАБУ.

Він зазначив, що ще кілька місяців тому мав сподівання на те, що Україна зможе обійтися без спеціалізованого суду. Проте зараз, коли перші провадження НАБУ розглядаються у суді, думка Ситника змінилася.

Директор Бюро розповів, як в одного з фігурантів кримінального провадження за фактом розкрадання газу у рамках спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування» лише в одній банківській скриньці було знайдено 500 тис. доларів США, отриманих злочинним шляхом.

«Проте суд першої інстанції, якому був відомий цей факт, обираючи для підозрюваного запобіжний захід, передбачив альтернативу арешту у вигляді застави, що є значно меншою цієї суми. Саме такі рішення говорять на користь концепції створення антикорупційних судів, які матимуть гарантії незалежності і, відповідно, прийматимуть рішення, які ґрунтуватимуться на положеннях законодавства», — переконаний Ситник.

На його думку, коли суди приймають несправедливі рішення, у них є виключно одна мета: забезпечити звільнення підозрюваних і перешкоджати слідству. А тому надалі без антикорупційного суду боротися з корупцією буде важко.

Нагадаємо, матеріали так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів оцифровані, відбувається графологічна експертиза почерку.

Джерело: glavcom.ua
26.06.2016

Сьогодні
05 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація