МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Роз’яснення щодо обрання суддів-спікерів в Окружному адміністративному суді міста Києва

 

У зв’язку з появою у ЗМІ та соціальних мережах публікацій провокативного характеру щодо обрання суддів-спікерів в Окружному адміністративному суді міста Києва, а також підготовкою сюжету програмою «Схеми» з цього приводу, прес-служба суду повідомляє наступне.

Судді Богдан Санін та Марина Бояринцева обрані суддями-спікерами зборами суддів Окружного адмінсуду міста Києва ще в лютому 2016 року. Інформація про їх обрання була розміщена на офіційному веб-сайті суду -http://oask.gov.ua/node/1785. Зокрема, в публікації йшлося: «На зборах суддів, які відбулись 16 лютого 2016 року в Окружному адміністративному суді міста Києва, було обрано суддів спікерів. Ними стали судді Марина Бояринцева та Богдан Санін.

Обрання суддів-спікерів Окружного адміністративного суду міста Києва відбулось на виконання рішення Ради суддів України № 14 від 12 березня 2015 року "Щодо рекомендацій міжнародної конференції "Зміцнення довіри до судової влади через покращення взаємної комунікації". http://rsu.court.gov.ua/rsu/rishennya/qqqdwd/. Для спілкування із суддями-спікерами та отримання їх коментарів представники засобів масової інформації можуть звертатись до прес-служби суду.»

За цей період судді-спікери ОАСК надали низку коментарів, роз’яснень та інтерв’ю як для друкованих та інтернет-видань, так і телевізійних каналів. З метою попередження появи перекрученої інформації з цього приводу прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва закликає засоби масової інформації не вдаватись до штучного ажіотажу навколо питання обрання суддів-спікерів в Окружному адміністративному суді міста Києва та використовувати в своїх матеріалах повідомлення з офіційного веб-сайту суду http://oask.gov.ua/node  та офіційної сторінки суду у мережі Facebook

https://www.facebook.com/%D0%9E%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D0%B...   

Джерело: oask.gov.ua
29.06.2016

Сьогодні
05 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація