МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

НАБ заблокувало 30% перепризначень суддів

 

За словами Ситника, на суддів зараз відбувається серйозний тиск

НАБ заблокувало 30% перепризначень суддів. Про це розповів директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час круглого столу в четвер, 30 червня, передає кореспондент РБК-Україна.
"Фактично заблокували 30% перепризначень суддів, але проблема зараз не тільки в корупції. Проблема ще і в тому, що на суддів зараз відбувається серйозний тиск і не тільки шляхом пропозицій їм хабарів, а й фізичний тиск", - повідомив Ситник.
"Після того, як ми почали розслідування, як перші справи пішли в суд, після того, як пішли перші затримання, ми бачимо, що є необхідність у створенні спеціалізованого підходу в розслідуванні тих справ, які пов'язані з топ-корупцією. Сама концепція антикорупційного суду вона закладена в закон, однак закладена недостатньо і в будь-якому випадку, щоб реалізувати наміри створення антикорупційного суду необхідно вносити зміни в закон", - повідомив Ситник.
Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України та Федеральне бюро розслідувань США будуть співпрацювати в розслідуваннях корупційних злочинів.

Джерело: www.rbc.ua
30.06.2016

Сьогодні
05 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація