МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Голова Кіровоградського окружного адміністративного суду написав заяву на звільнення

 

Про це 19-го вересня на своїй сторінці в Фейсбуці написав суддя цього суду Роман Брегей, відомий своєю принциповою позицією щодо дотримання законодавства самими суддями, зокрема головою суду Вадимом Мирошниченком. 

Нагадаємо, Брегей неодноразово порушував тему про порушення Радою суддів, зокрема він подав позов , в якому оскаржив право зборів суддів встановлювати "знижку" для голови суду та його заступника у розгляді судових справ.

«Протиправно наділивши збори суддів правом зменшувати навантаження на суддів, які обіймають адміністративні посади , Рада суддів України вийшла за межі власних повноважень», - заявляв Брегей.

А кілька останніх місяців пан Роман розповідав читачам свого Фейсбуку про порушення його права брати участь в зборах суддів та обирати голову суду, коли 10 його колег прийняли рішення провести збори без нього.

З відповідною скаргою Роман Брегей звернувся до Ради Суддів України, де під час розгляду його звернення чинний голова суду Мірошниченко запевнив присутніх, що таки напише заяву по поверненню до Кропивницького. Після цього оголосять про нові вибори.

Однак 6 вересня, коли збори відбулися, Вадим Мирошниченко забув про свою обіцянку та заяви про складання повноважень не подав.

«Колеги з числа 10, які вирішили, що моя присутність на зборах не є обов'язкова, вмовляли мене, щоб я пішов на поступки, пропонуючи "щедроти" у виді проведення цього ж засідання зборів суддів. Я ж не зміг прийняти їх "щедроти"», - написав тоді Брегей на своїй сторінці в Фейсбуці.

19 вересня стало відомо, що голова суду Мирошниченко таки подав заяву про відставку (звільнення з посади судді).

«Скажу відверто. Це дуже несподівано. Це кінець. Боротьбу за захист порушеного права завершено», - підсумовує суддя Брегей.

У Верховній Раді України вчора, 21 вересня, зареєстровано Проект Постанови про звільнення низки суддів, серед яких є і Мирошниченко.

Джерело: gre4ka.info
22.09.2016

Сьогодні
24 жовтня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація