МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Суд зобов’язав СБУ розслідувати злочинне звернення 148 нардепів VII скликання щодо Волинської трагедії

 

Суд зобов’язав СБУ розслідувати злочинне звернення 148 нардепів VII скликання щодо Волинської трагедії.

Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

4 жовтня 2016 року Шевченківський районний суд Києва задовольнив скаргу члена ВО «Свобода», президента благодійної організації «Посилення національної безпеки та розвитку місцевого самоврядування» Костянтина Красовського.

Суддя зобов’язав керівника Головного слідчого управління СБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, вчинене 148 народними депутатами, які в червні 2013 року звернулися до польського Сейму з проханням про визнання Волинської трагедії геноцидом польського населення.

«Служба безпеки України зобов’язана була почати розслідування за фактом вчинення кримінально-карних діянь народними депутатами України VII скликання, що полягають у вчиненні ними підривної діяльності проти України», –зазначив свободівець у судовій скарзі.

Націоналіст також наголосив: враховуючи агресію РФ щодо України та анексію Криму (і порушення Гельсінських угод, які гарантували непорушність кордонів України), дії цих депутатів можуть спонукати польську владу до повернення меж кордонів, що існували до 1939 року.

Костянтин Красовський подав скаргу до суду на бездіяльність СБУ, оскільки замість відкриття провадження отримав відписку про те, що у зверненні «відсутні відомості про обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень, а тому відсутні підстави для внесення відповідних відомостей до ЄРДР».

Відтак СБУ повинна розпочати досудове розслідування. Ухвала Шевченкіського суду оскарженню не підлягає.

Джерело: vgolos.com.ua
04.10.2016

Сьогодні
02 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація