МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

МІН'ЮСТ: ДОСУДОВА РОБОТА ЩОДО ПОРУШЕНЬ РОСІЄЮ МІЖНАРОДНИХ КОНВЕНЦІЙ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ

 

Йдеться про міжнародну конвенцію боротьби з фінансуванням тероризму та з ліквідації всіх форм расової дискримінації

Досудова робота щодо порушень Росією двох міжнародних конвенцій перебуває на завершальному етапі. Про це в парламенті заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає "5-й канал".

Зокрема, йдеться про міжнародну конвенцію боротьби з фінансуванням тероризму та з ліквідації всіх форм расової дискримінації. Жодних подробиць цих справ міністр не розкривав з огляду на регламент міжнародного суду ООН.

”Але я можу точно сказати, що ми зараз ведемо досудову роботу фактично на завершальному етапі з того, щоби зафіксувати порушення з боку Російської Федерації двох конвенцій. За цими двома конвенціями у Росії немає можливості уникнути міжнародного суду, якщо ми доводимо її причетність до порушень, вказаних у даних конвенціях. І якщо Росія не визнає своїх порушень і не врегулює їх, я скажу так дипломатично, то ми будемо продовжувати застосувати ті механізми, які передбачають і судовий розгляд порушень конвенцій у Міжнародному суді ООН", - наголосив Петренко.

Нагадаємо, Україна подала черговий міжнародний позов до Росії через агресію на Донбасі і анексію Криму в міжнародний суд ООН у Гаазі.

Джерело: www.5.ua
07.10.2016

Сьогодні
02 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація