МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Розпочала роботу Програма USAID «Нове правосуддя»

 

Про напрями співпраці у рамках Програми USAID  «Нове правосуддя» та плани першого року її реалізації йшлося під час зустрічі керівника Програми Девіда Вона та Голови Вищої ради юстиції Ігоря Бенедисюка.

Учасники зустрічі домовилися про надання експертної та технічної підтримки інституційного розвитку Вищої ради правосуддя, насамперед у налагодженні системи роботи з притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, надання експертної допомоги в організації та проведенні конкурсного добору суддів, зокрема у виробленні критеріїв добору, підвищенні ефективності документообігу та управління рухом справ в судовій системі шляхом використання ІТ та систем електронного правосуддя, посилення комунікаційної спроможності судової влади тощо.

Участь у заході також узяли представники Програми: заступник керівника Наталія Петрова, юридичні радники Анна Сухова, Леся Нечипоренко, спеціаліст з права та судового адміністрування Сергій Сученко, перекладач Ірина Черненко. Від секретаріату ВРЮ: начальник відділу міжнародного співробітництва Владислав Гуртенко, головний спеціаліст цього відділу Дар’я Богатчук, начальник відділу взаємодії зі ЗМІ Оксана Лисенко.

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» працюватиме в Україні з жовтня 2016 року – до лютого 2021 року та реалізується з метою надання підтримки судовій владі, уряду, парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки. Програма «Нове правосуддя» ґрунтуватиметься на здобутках Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та використає його досягнення для координації тісної співпраці із українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні. Завданнями Програми є зміцнення суддівської незалежності та самоврядування; підвищення підзвітності та прозорості судової влади; підвищення якості правничої освіти заради покращення професійної підготовки кадрів для судової системи; розширення можливостей доступу до правосуддя та захисту прав людини.

Переглянути фотоальбом

Джерело: www.vru.gov.ua
10.10.2016

Сьогодні
27 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація