МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

СБУ підозрює представника Апеляційного суду Києва у розголошенні державної таємниці

 

Служба безпеки запідозрила співробітника Апеляційного суду Києва в розголошенні державної таємниці. Про це йдеться в ухвалі Шевченківського районного суду Києва від 26 вересня, пише у вівторок, 11 жовтня, LB.ua

Згідно з повідомленням, у вересні СБУ відкрила кримінальне провадження проти старшого консультанта першого відділу Апеляційного суду Києва за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 328 Кримінального кодексу (розголошення держтаємниці).

«У період з липня 2015-го старший консультант першого відділу (режимно-секретний орган) Апеляційного суду Києва розголошував громадянину України відомості про факти проведення правоохоронними органами оперативно-розшукових заходів і негласних слідчих (розшукових) дій, що є державною таємницею, і які стали йому відомі в зв'язку з виконанням службових обов'язків», - зазначається в документі.

Через це СБУ просила суд накласти арешт на два мобільні телефони, вилучені в приміщеннях суду, в яких виявили кілька фотографій під грифом «секретно». Суд клопотання задовольнив і арештував зазначені речові докази.

Нагадаємо, в квітні Вища Кваліфікаційна Колегія Суддів (ВККС) почала переатестацію суддів апеляційних судів.

 Роман Ганкевич

Джерело: zaxid.net
11.10.2016

Сьогодні
02 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація