МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Роман Маселко: ВАСУ планує тишком-нишком відновити суддів, яких звільнила ВР за порушення присяги?

 

Джерело: Roman Maselko

Випадково дізнався, що сьогодні, 26.10.16 о 10:45 ВАСУ (суддя Цвіркун) розглядав позов судді Дніпровського суду (колега Чауса) Марцинкевича В.А. про визнання незаконним його звільнення Верховною Радою за порушення присяги, яке відбулося 29.09.16. Це найвідоміше позачергове засідання ВРУ, яке відбулось за день до того, як набула чинності судова реформа. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/62019437

Так от я –  представник потерпілого від рішень Марцинкевича Володимира Карагяура – і хотів заявити про участь у цьому процесі як третя сторона. Але виходить, що ВАСУ приховав факт розгляду цього провадження. У переліку справ на сьогодні на сайті суду її немає. Немає навіть судді Цвіркуна, який розглядає справу. Але телефоном мені підтвердили, що справа таки розглядається.

Як Вам таке? Скільки ще проваджень ховається від очей потерпілих та громадськості? Цікаво, що підставою позову, очевидно, є неналежне повідомлення Марцинкевича про засідання ВРУ. Цікаво, як суд оцінить факт приховування засідання самого ВАСУ і позбавлення права потерпілого на участь у цьому процесі.

Нагадаю, суддя Марцинкевич ухвалював рішення про взяття під варту та позбавлення прав невинних активістів і Вища рада юстиції встановила у його діях порушення присяги.
http://www.bukinfo.com.ua/show/news?lid=41218
http://www.vru.gov.ua/act/4733

Окрім того, батько Марцинкевича – Анатолій Марцинкевич, колишній член ВККС, член Ради суддів України та нещодавно обраний голова Апеляційного суду Хмельницької області попри те, що підпадає під люстрацію. Можливо саме наявність впливового батька у часи Майдану переконало сина у його повній безкарності та він не боявся у часи Майдану виносити очевидно неправосудні рішення.
https://ngp-ua.info/2016/09/29080

Журналістам і громадськості варто пильно стежити за судовими процесами у ВАСУ в цих провадженнях.

Джерело: www.akcent.org.ua
26.10.2016

Сьогодні
02 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація