МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Справа франківської судді Лучко: апеляційний суд підтримав попередню ухвалу і визнав служительку Феміди корупціонеркою

 

28 жовтня Апеляційний суд Івано-Франківської області виніс ухвалу у справі за скаргою судді окружного суду Оксани Лучко, яку суд першої інстанції визнав винною у вчиненні корупційного правопорушення.

Суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Юрій Шкрібляк відхилив апеляційну скаргу своєї колеги Оксани Лучки і залишив без змін ухвалу суду першої інстанції, якою служительку Феміди визнали винною у вчиненні корупційного правопорушення, пишуть Версії.

Нагадаємо, у червні 2016 року в СБУ почали розслідування стосовно судді. Згідно з розподілом автоматизованої системи документообігу до Оксани Лучко надійшла на розгляд справа, відповідачем в якій було підприємство її батька. За законом вона повинна була повідомити про це керівництво суду, а також раду суддів України, для того щоб відмовитися від розгляду цієї справи. Але Лучко проігнорувала ці вимоги – таки взялася за справу і винесла рішення на користь свого батька – директора будівельної фірми. Міське управління Пенсійного фонду вимагало, щоб він сплатив податки на мільйон гривень. Позов його дочка відхилила, залишивши заяву без руху.

Сама ж Оксана Лучко на судові засідання у суді першої інстанції не з’являлась, проте не пропустила жодного засідання апеляційного суду. Вона стверджувала, що ніякого корупційного правопорушення не вчиняла, оскільки в матеріалах справи не було вказано прізвище її батька, і відповідачем значилось підприємство ЗАТ «Прикарпатжитлобуд». А в обов’язки судді не входить перевірка керівництва, засновників, акціонерів і т.д. І оскільки позивач – Пенсійний фонд – не сплатив судовий збір, то згідно статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України вона прийняла єдине можливе рішення – залишити позовну заяву без руху.

За її словами, вона хоч і живе з батьком в одному місті і 20 років тому починала свою професійну діяльність на цьому ж підприємстві, проте не знала, що з січня 2014 року Лучко Олександр Дмитрович – керівник ЗАТ «Прикарпатжитлобуд».

Джерело: www.versii.if.ua
28.10.2016

Сьогодні
02 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація