МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

В Вищій раді юстиції пояснили, чому суди присяжних – це «блакитна мрія»

 

Бенедисюк вважає, що суспільство не готове до введення суду присяжних

З судами присяжних в Україні досить складне питання. Це зазначив голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк в інтерв’ю «Главкому».

«Коли ми дивимось американські фільми і уявляємо собі певні образи – це одне. А коли в наших реаліях навіть суддю можна елементарно залякати, то уявіть, наскільки простіше залякати особу, яка прийматиме рішення у суді присяжних», - сказав він.

Як відомо, в інших країнах присяжних дуже обмежують у спілкуванні з оточуючим світом на період розгляду справи. За словами Бенедисюка, щоб це запрацювало в Україні, треба дуже багато механізмів. «Зокрема, щоб суспільство саме було готове до цього кроку. Бо сьогодні критикують суддю, який, на чиюсь думку, прийняв неправильне рішення, а завтра звичайні присяжні можуть випустити якогось бандита на свободу. Але для судді це – професійне питання і відповідальність, а присяжний завтра повернеться до свого звичного життя». – зазначив голова ВРЮ.

Джерело: glavcom.ua
27.10.2016

Сьогодні
02 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація