МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

СБУ відомо, де тримають і катують луганського суддю Руденка

 

Бойовики викрали суддю Апеляційного суду Луганської області Віталія Руденка ще три тижні том

Луганський суддя Віталій Руденко, якого схопили бойовики, не скоював ніяких злочинів. Про це в ефірі «5 каналу» заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

«Віталій Руденко, дійсно, людина, яка не скоювала ніяких злочинів, більш того, його запросили туди на похорон батька, йому там гарантували безпеку і він був затриманий. Його звинуватили в цілком безглуздих злочинах. Ми точно знаємо, що його катували і знаємо, де він перебуває», – заявив він.

«Якраз у Мінську порушувалося питання його долі, українська делегація виступила з вимогою повернення цієї людини, при чому окремо про нього говорили. І говорили, в тому числі, про останні затримання в Луганську уболівальників луганської «Зорі», що це неприпустимо, тим більше, що вони не підпадають під жодні умови Мінських угод», – заявив Тандіт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики викрали суддю Апеляційного суду Луганської області Віталія Руденка ще три тижні тому, коли він їхав у непідконтрольний українській владі Краснодон (Луганська область) на похорон батька. 

Джерело: glavcom.ua
11.11.2016

Сьогодні
24 жовтня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація