МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

«Е-декларації – «наводка» для грабіжників» – голова Ради суддів у Вінниці

 

За два тижні, що минули після оприлюднення суддями інформації про свої статки та майно в електронних деклараціях, в Україні було пограбовано декілька служителів Феміди. Про недоліки електронного декларування доходів розповіла під час брифінгу у Вінниці голова Ради суддів України Валентина Сімоненко, повідомляє Vlasno.info.

– Ми бачимо е-декларування з іншого боку, – зауважила Валентина Сімоненко. – Питання у тому, чи готове наше суспільство об'єктивно сприймати цю інформацію і для чого вона буде використовуватися. Декілька суддів вже пограбовані. І це при тому, що їх конфіденційні дані не розголошуються.

Голова Ради суддів України розповіла, що після оприлюднення декларацій додому до суддів приходять громадськість і ЗМІ. Вони перелазять через огорожі, знаходять їх родичів, дітей, погрожують.

Електронне декларування стало, за словами Валентини Сімоненко, інструментом тиску на суддів для того, аби схиляти їх до прийняття тих чи інших рішень.

Голова Вищої Ради Юстиції Ігор Бенедисюк зауважив, що українські судді подають декларації з 1998 року. Зазвичай їх можна було побачити на сайтах судів. Однак, коли запрацювало е-декларування, і громадськість змогла дізнатись не лише про доходи суддів, але про доходи чиновників, то запитань до суддів стало навіть менше.

Між тим, Ігор Бенедисюк підкреслив, що інформацію в деклараціях аналізуватимуть під час кваліфікаційного оцінювання. Нагадаємо, у Вінниці обговорили особливості проведення кваліфікаційного оцінювання суддів.

Джерело: vlasno.info
11.11.2016

Сьогодні
24 жовтня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація