МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Суд апеляційної інстанції взяв колишнього керівника Здолбунівської податкової інспекції під варту

 

Наступні 5 років 32-річний Юрій Баранов відбуватиме покарання у виправній колонії за те, що в лютому 2013 року за недонарахування податків вимагав та отримав від підприємця 25 тисяч гривень хабара.

Згідно з вироком Здолбунівського районного суду від 11 липня 2016 року, Юрія Баранова визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, поєднане з вимаганням) та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 3 роки без конфіскації майна. Суд звільнив колишнього податківця від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 3 роки, а також застосував до нього запобіжний захід — особисте зобов’язання.

17 січня в Апеляційному суді Рівненської області відбувся розгляд апеляційної скарги прокуратури Рівненської області, у якій державний обвинувач просив скасувати вирок суду першої інстанції та призначити обвинуваченому покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в державних органах строком на 3 роки, позбавленням спеціального звання радника податкової служби ІІ рангу, а також конфіскацією належного йому на праві власності майна.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області, заслухавши учасників судового розгляду, дослідивши обставини кримінального провадження, а також взявши до уваги заяву Юрія Баранова, у якій він вперше за чотири роки досудового розслідування та судового слідства повністю визнав вину та щиро розкаявся у вчиненому, апеляційну скаргу прокуратури задовольнила частково. 

Так, згідно з вироком Апеляційного суду Рівненської області від 17 січня 2017 року, Юрія Баранова визнано винним за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в державних установах строком на 3 роки, конфіскацією належного на праві власності майна. Також суд апеляційної інстанції позбавив обвинуваченого спеціального звання радника податкової служби ІІ рангу. Змінено Юрію Баранову й міру запобіжного заходу із особистого зобов’язання на взяття під варту в залі судового засідання.

Джерело: Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
18.01.2017

Сьогодні
01 квітня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація