МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Суддя Ківерцівського районного суду на 5 років потрапив до в’язниці

 

Таке рішення сьогодні, 16 березня 2017 року, ухвалив Апеляційний суд Рівненської області відносно 61-річного судді з Волинської області П., якого вироком Млинівського районного суду Рівненської області від 25 квітня 2016 року визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара), та призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років з позбавленням права обіймати посаду судді та посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у державних установах строком на 3 роки та конфіскацією 1/6 частини майна, яке є власністю обвинуваченого.

У ході досудового розслідування та судового слідства встановлено, що П., перебуваючи на посаді судді Ківерцівського районного суду Волинської області, 23 червня 2010 року одержав хабара у розмірі 3 500 гривень за ухвалення у цивільній справі рішення про визнання права власності на автомобіль «ВАЗ-2109», звільнення його з-під арешту, надання можливості сплатити половину вартості транспортного засобу під час його оплатного вилучення та залишення у власності Г.. За що й сам постав перед судом.

Прокурор прокуратури Волинської області оскаржив рішення Млинівського районного суду Рівненської області від 25 квітня 2016 року до Апеляційного суду Рівненської області. В апеляційній скарзі прокурор просив визнати вину судді П. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 368 і ч. 2 ст. 375 КК України, та призначити покарання у виді  7 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду судді та посади, наділені владними та організаційно-розпорядчими функціями чи займатися такою діяльністю в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на  3 роки з конфіскацією всього майна, що належить судді на праві власності.

Зустрічні апеляційні скарги до суду апеляційної інстанції подали й захисник обвинуваченого й сам суддя П.. В апеляційних скаргах просили вирок суду першої інстанції скасувати та закрити кримінальне провадження за відсутністю в діях обвинуваченого кримінальних правопорушень.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області, провівши апеляційний розгляд, ухвалила:  вирок Млинівського районного суду від 25 квітня 2016 року залишити без змін, апеляційні скарги прокурора, захисника й обвинуваченого — без задоволення.

Джерело: Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
20.03.2017

Сьогодні
01 квітня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація