МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення слідчого судді щодо обрання підозрюваному у вбивстві адвоката запобіжного заходу

 

Він до 4 червня 2017 року й надалі перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.  

Нагадаємо, прокурор Ч. запідозрений у вбивстві адвоката Ч., вчиненого 1 квітня у м.Дубно, та пораненні батька, який помер у лікарні в ніч проти 14 квітня.

4 квітня Рівненський міський суд обрав підозрюваному у вчиненні особливо тяжких злочинів запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю.

Рішення суду першої інстанції прокурор прокуратури Рівненської області оскаржив, подавши до Апеляційного суду Рівненської області апеляційну скаргу про скасування ухвали суду та обрання запобіжного заходу підозрюваному Ч. — взяття під варту.

— Залишаючи рішення суду першої інстанції без змін, а апеляційну скаргу прокурора — без задоволення, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області виходила з того, що прокурор при розгляді клопотання як у суді першої інстанції, так і при перегляді рішення в Апеляційному суді Рівненської області, не довів обставин, які свідчать про те, що існують хоча б один із ризиків, передбачених статтею 177 Кримінального процесуального кодексу України. Не переконав державний обвинувач суд у тому, що і більш м’який запобіжний захід, а саме — цілодобовий домашній арешт — є недостатнім для забезпечення виконання підозрюваним Ч. покладених на нього процесуальних обов’язків, — розповів Сергій Єремейчук, суддя-спікер суду апеляційної інстанції. — При цьому було встановлено судом та підтверджено прокурором, що підозрюваний виконує покладені на нього судом процесуальні обов’язки, ні до кримінальної, ні до адміністративної відповідальності не притягувався, має позитивні характеризуючі відомості як з місця роботи, так і за адресою проживання, одружений, виховує малолітнього сина, має стійкі соціальні зв’язки.

Джерело: Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
14.04.2017

Сьогодні
01 квітня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація