МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Рівненський адвокат залишився без посвідчення водія

 

Також йому доведеться сплатити штраф у розмірі 10 200 гривень за те, що сів за кермо, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння.

В Апеляційному суді Рівненської області відбувся розгляд апеляційної скарги громадянина Олега З. на постанови Рівненського міського суду від 8 грудня 2017 року про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 122-4 (залишення місця дорожньо-транспортної пригоди), ст.124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та ч.1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суддя, розглянувши матеріли адміністративної справи, заслухавши свідків, постанову Рівненського міського суду від 8 грудня 2017 року про притягнення Олега З. до адміністративної відповідальності за ст.ст. 122-4 та 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення скасував, адміністративне провадження закрив за відсутністю складу адміністративного правопорушення.  

Торік 29 вересня працівники поліції, крім того, склали на громадянина З. адміністративний  протокол за керування автомобілем «Mitsubishi» у стані алкогольного сп’яніння. І хоча Олег З. відмовився пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння, свідки на місці події вказали, що саме він перебував за кермом.

8 грудня 2017 року Рівненський міський суд визнав громадянина З. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, наклавши адміністративне стягнення  у виді штрафу в сумі 10 200 гривень, та позбавив права керувати транспортними засобами продовж року.

В суді апеляційної інстанції Олег З. і свідок, який у той вечір перебував в «Mitsubishi», переконували суддю, що за кермом автомобіля перебував товариш, який залишив транспортний засіб ще до приїзду поліції, і не заперечували, що обоє, і Олег З. і пасажир, перебували у стані алкогольного сп’яніння. Про те, що в чоловіків були наявні ознаки сп’яніння, а свідок плутався у показах, свідчить і відео з нагрудних камер поліцейських, що демонструвалось під час судового розгляду. 

З огляду на сказане вище, суддя Апеляційного суду Рівненської області постанову Рівненського міського суду залишив без змін, апеляційну скаргу — без задоволення. Відтак Олегу З. доведеться сплатити не  тільки 10 200 гривень штрафу, але й протягом року він не зможе керувати транспортними засобами, оскільки суд позбавив його такого права.   

Джерело: Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
29.01.2018

Сьогодні
01 квітня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація