МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Помічник судді підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення суддею

 

Громадянин Р., помічник одного з місцевих судів Рівненської області,  підозрюється у вчиненні тяжкого злочину за попередньою змовою групою осіб. Санкція цієї статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Громадянину Р. повідомлено про підозру за статтею Кримінального кодексу України — ч. 2 ст. 28 та ч.3 ст. 369-2.

22 грудня 2017 року Рівненський міський суд обрав підозрюваному запобіжний захід — домашній арешт до 22 лютого 2018 року включно. Громадянину Р. заборонено залишати житло з 22-ї  години до 6-ї ранку.

Не погодившись з ухвалою суду першої інстанції, підозрюваний Р. оскаржив її Апеляційному суді Рівненської області. Він переконував суд, що обраний запобіжний захід є не співрозмірний з ризиками, передбаченими у статті 177 Кримінального процесуального кодексу України, а державне обвинувачення не надало доказів про спільне вчинення ним кримінального правопорушення за попередньою змовою групою осіб. Просив скасувати ухвалу місцевого суду та ухвалити нову, якою відмовити у задоволенні клопотання прокурора про обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області, заслухавши учасників судового розгляду, перевіривши матеріали судової справи та апеляційну скаргу, проявила принципову позицію у прийнятті рішення.

Суд апеляційної інстанції ухвалу Рівненського міського суду від 22 грудня 2017 року про застосування відносно громадянина Р. запобіжного заходу у вигляді  домашнього арешту залишив без змін, апеляційну скаргу підозрюваного — без задоволення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.  

Джерело: Апеляційний суд Рівненської області
05.02.2018

Сьогодні
01 квітня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація