МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Перемога ЖААС в конкурсі з нагоди відзначення Міжнародного дня мови

 

23 лютого 2018 року до Міжнародного дня мови працівники апарату суду взяли участь у змаганнях на знання з української мови, що відбулись в приміщенні  Прокуратури  Житомирської області.
      Захід організовано Прокуратурою області, за ініціативи та спільно з Всеукраїнською молодіжною організацією «Молоді Патріоти», а також з Навчально-науковим інститутом філології та журналістики Житомирського державного університету імені І. Франка з метою популяризації культури мови.
    Крім працівників апарату Житомирського апеляційного адміністративного суду, в змаганнях участь взяли ще шість команд працівників місцевих прокуратур Житомирської області - Коростишева, Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Житомира та  Прокуратури Житомирської області.
   Завдання для учасників команд були орієнтовані на прояв культури мови та українського етикету, зокрема, необхідно було показати свої знання з перекладу з російської мови на українську, підбору синонімів, а також написання есе на обрану тему тощо.
   Кожна з команд за підтримки активних вболівальників показала свій рівень володіння рідною мовою та розкрила себе в якості філолога на згаданому конкурсі, а переможцем авторитетне журі визначило команду Житомирського апеляційного адміністративного суду.
    Всі учасники змагання отримали сертифікати під назвою «Причасти мене українською мовою» від голови журі - доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови ЖДПУ Мойсієнка  В.М., а також книги українських письменників на згадку. Таким чином, журі вирішило заохотити всіх, хто виявив надійні знання українських форм слововжитку.

Джерело: Прес-служба ЖААС
26.02.2018

Сьогодні
10 квітня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація