МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Прямі зв’язки з громадськістю ЖААС

 

    7 травня 2018 року в Житомирській загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 16 для учнів 8-го класу проведено  інтерактивну лекцію на правову тематику.
Модератором заходу на запрошення керівництва школи виступила головний спеціаліст із забезпечення зв’язків зі ЗМІ ( прес-секретар суду) Леся Кордон.
Впроваджуючи Концепцію прямих зв’язків з громадськістю Житомирського апеляційного адміністративного суду, в межах навчальної програми з основ соціального здоров’я  прес-секретар розповіла присутнім про суд, професію судді, символи судової влади та їх значення, а також ознайомила учнів із системою судів України, завданням адміністративної юстиції, можливостями реалізації та захисту своїх  прав у суді тощо.
В ході змістовної комунікації та перегляду ряду відеороликів пізнавального  характеру учні задавали питання та активно виконували запропоновані лектором завдання – «Обери пару до слова», «Підбери пропущені слова», змагаючись між собою в трьох командах на першість.
Озброївшись новими знаннями та позитивними емоціями, школярі по черзі приміряли обов’язкові атрибути судової влади - мантію з нагрудним знаком судді, щоб хоч на мить відчути атмосферу Феміди та залишити собі фото на згадку.
А на завершення заходу слухачі отримали творче домашнє завдання, яке оцінюватиметься вже в наступному навчальному році під час нових зустрічей у суді.

Джерело: Прес-служба ЖААС
08.05.2018

Сьогодні
10 квітня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація