МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд над кривдниками ветерана АТО

 

Обвинувачені у побитті оборонця Луганського аеропорту Андрія Усача просять зменшити розмір відшкодування матеріальної шкоди

Апеляційний суд Рівненської області відклав апеляційний розгляд апеляційних скарг Олега К. та Микола Ц., яких Березнівський районний суд 26 січня 2018 року визнав винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 та ч. 2 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження), на 30 травня 2018 року. Початок — о 9:00. 

Підставою для відкладення апеляційного розгляду стало клопотання захисника одного з обвинувачених про перебування на лікарняному та обов’язкову участь у судовому засіданні.

Нагадаємо, торік на початку червня березнівчанин Андрій Усач зробив зауваження двом мешканцям села Зірне, що на Березнівщині, які пересувалися на мопедах, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Ветеран АТО викликав поліцію. Після цього молодики завдали Андрію Усачу тілесні ушкодження, внаслідок одного з ударів у потерпілого тріснула барабанна перетинка. Також від падіння він пошкодив протез, за допомогою якого пересувається після тяжкого поранення й тривалого лікування.

26 січня 2018 року Березнівський районний суд визнав Олега К. винним за ч. 1 ст. 125 КК України та призначив покарання — 200 годин громадських робіт. Миколу Ц. визнано винуватим за ч. 2 ст. 125 ККУ та призначено покарання у виді обмеження волі строком на один рік. Крім того, місцевий суд зобов’язав обвинувачених сплатити завдану нападом моральну шкоду — 25 і 35 тисяч гривень.

Не погодившись із розміром моральних відшкодувань, обвинувачені оскаржили їх в апеляційному порядку.

Заслухавши думку прокурора, захисника та потерпілого, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області відклала апеляційний розгляд на 30 травня 2018 року.

Джерело: Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
16.05.2018

Сьогодні
01 квітня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація