МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У США 52-річну суддю викрили в сексі з молодим ув'язненим прямо у в'язниці

 

В американському штаті Індіана суддя Лайза Трейлор-Вольф підозрюється в порушенні професійної етики. За попередніми даними, служителька Феміди у шанобливому віці віддалася сексуальним ласкам із засудженим грабіжником, який годиться їй в сини.

Це сталося прямо у в'язниці під час побачення, передає NEWSru.com з посиланням на телеканал WRTV Indianapolis.

52-річна Трейлор-Вольф поєднує роботу на посаді старшого судді округів Пуласкі і Фултон в північній частині Індіани з адвокатською діяльністю. 6 вересня 2011 Лайзу в якості державного захисника представили 26-річному підслідному Скотту Уомплеру, обвинуваченому в серії тяжких злочинів, у тому числі в крадіжках і пограбуваннях. У травні наступного року з підозрюваним у Трейлор-Вольф зав'язався любовний роман. Ці інтимні стосунки продовжилися навіть після того, як коханець Лайзи був засуджений на 30 років в'язниці.

Встановлено, що 15 червня 2012 суддя Трейлор-Вольф приїхала до кримінальника на побачення до тюрми, що розташована в Перу (штат Індіана). Там з'єднані, а потім розлучені правосуддям коханці ледь не вступили в повноцінний статевий зв'язок. Цей порив пристрасті відбувався прямо в залі для прес-конференцій та зустрічей з адвокатами.

Як випливає з матеріалів справи, Лайза тричі поцілувала коханого, причому один з поцілунків вона подарувала злочинцеві Скотту, сидячи у нього на колінах, пише газета The Republic. Коли побачення підійшло до кінця і в приміщення увійшли наглядачі, вони побачили, як суддя і ув'язнений "пестили один одного в прагненні отримати сексуальне задоволення".

Справедливості заради додамо, що у кримінальника і судді дійсно були серйозні стосунки, а не "просто секс". Трейлор-Вольф посилала засудженому не тільки гроші, але й книги, стежачи за його духовним вдосконаленням. А в електронному листуванні коханців багато місця приділялося обговоренню Біблії.

Лайзі за "тюремний петінг" пред'явлені відразу чотири пункти звинувачень у порушенні професійної етики: секс адвоката з клієнтом, особиста зацікавленість у його долі, підрив довіри до правосуддя і негідна для судді поведінка.

Протягом 20 днів матеріали справи будуть передані до Верховного суду штату Індіана, пише газета The Daily Mail. Швидше за все, за свій безрозсудний вчинок Лайза у разі визнання її провини позбудеться суддівської мантії, і, можливо, довічно.

Для Уомплера роман з суддею теж призвело до негативних наслідків. Його позбавили так званого "тюремного кредиту", тобто можливості включити період арешту у визначений судом термін покарання.

Додамо, що Тейлор-Вольф, юристка, яка провинилася, досі була на хорошому рахунку, мала бездоганну репутацію і займала високі посади у системі правосуддя. Раніше вона працювала представником Верховного суду в окрузі Пуласкі, а також очолювала окружну Асоціацію адвокатів.

Лайза закінчила юридичний факультет католицького університету у Вальпараїсо (Чилі) в 1986 році. За іронією долі, в тому ж році народився її майбутній коханець, який втягнув зразкового суддю в курйозний "тюремний роман".

Обов'язки судді в Пуласкі і Фултоні Трейлор-Вольф виконувала в 1991 - 1993 роках. А з 1994-го по 2000 рік вона була суддею Верховного суду в окрузі Пуласкі.

Раніше повідомлялося, що В американському штаті Арізона винесли вирок 49-річній дружині голови округу Арізона Марікопа Сьюзан Брок. Вона на 13 років відправилася за ґрати. Жінку викрили в педофілії і зв'язку з 14-річним підлітком.

Джерело: newsru.ua
26.02.2013

 

Сьогодні
29 травня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація