МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

На Львівщині прокуратура оскаржуватиме ухвали суду, внаслідок яких обвинувачений у хабарництві лікар продовжує працювати на посаді

 

Прокуратурою Львівської області готуються апеляційні скарги на ухвали суду у кримінальному провадженні стосовно головного лікаря Городоцької районної лікарені, якого було затримано 22 квітня цього року при одержанні 1000 доларів США неправомірної вигоди за сприяння у працевлаштуванні на роботу у цей медичний заклад.

Наступного дня після затримання йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст 368 КК України, а 24 квітня ухвалою суду його відсторонено від посади та обрано запобіжний захід – домашній арешт.

Обвинувальний акт у вказаному провадженні 30 квітня скеровано до Городоцького районного суду Львівської області. Разом з тим, упродовж 2-х місячного терміну дії згаданої ухвали, в тому числі через заявлення суддям відводів та самовідводу судді, судовий розгляд не розпочато.

Відтак, у зв’язку із закінченням терміну дії попередніх ухвал підозрюваний повернувся на своє місце праці.

Після передачі апеляційним судом провадження до Яворівського районного суду Львівської області вказана ситуація не вирішилась, оскільки суддя 20 липня взагалі відмовив у задоволенні клопотання прокурора про повторне відсторонення медика від посади та обрання йому запобіжного заходу у виді домашнього арешту.

Джерело: zunr.info
21.07.2015

Сьогодні
27 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація