МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Громадські активісти взялися прискорити дворічну судову тяганину

 

Громадські активісти сьогодні прийшли під стіни міськрайонного суду. Мета, кажуть, зрушити з мертвої точки справу правоохоронців, яких затримали  при одержанні хабара ще влітку 2013-го.

АНДРІЙ ТУРКО, представник «Центру Антикорупції»:

«Ми хочемо, щоб Україна втратила тавро корупції. Кругова порука, яка миє один одному руки. На жаль, держава не має серйозних важелів впливу, для того, щоб розглянути ці всі запитання. Тому громадські об’єднання повинні об’єднатися між собою і впливати на ці всі процеси. Тому що інакше, конкретних дій не буде».

Нагадаємо, два року тому, працівники Управління СБУ Тернопільщини, за підозрою в отриманні хабара, затримали посадовців Міндоходів в області та міліції. Чиновників взяли на гарячому у самому центрі міста, біля магазину «Молоко», коли ті отримували гроші від підприємця, за не проведення перевірки. Фактів та доказів було досить, щоб відкрити кримінальну справу. Їм загрожувало позбавлення волі на термін до 10 років. Однак, кажуть активісти, крапки у цій історії не поставили і досі.

ІВАН КОВАЛИК, голова «Самооборони Майдану Тернопільщини»:

«Жодного разу, коли приходили журналісти, коли приходили громадські активісти, жодного разу ще не відбулося засідання. Його завжди переносять, тільки хтось приходить, його зразу переносять на наступний раз».

Так було і цього разу. Засідання суду, яке тривало кілька хвилин, через неявку однієї зі сторін, знову перенесли, на 7 серпня.

ІВАН КОВАЛИК, голова «Самооборони Майдану Тернопільщини»:

«Ми сьогодні приходимо на суд, біля суду вже сидять поплічники цих хабарників і вже починають в телефонному режимі вирішувати питання, щоб якось корегувати справу, щоб її перенести».

Активісти вважають, обвинувачені мають бути під вартою, і наполягають на зміні запобіжного заходу. З такою пропозицією, після засідання, вони вирушили до судді.

ІГОР ВАСИЛІВ, активіст Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»:

«Суддя сказав, що якщо прокуратура буде просити міру запобіжного заходу змінити, він розгляне це».

Тому активісти звернулися до прокурора області. Він візьме цю справу під особистий контроль.

Автор: Оксана Максимлюк

Джерело: intb.te.ua
21.07.2015

Сьогодні
27 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація