МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ
ДО ВІДОМА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

30 вересня 2009 року в приміщенні конференц-залу Апеляційного суду м. Києва відбулася презентація проекту «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні», який реалізується «Міжнародною тюремною реформою» – неурядовою організацією з консультативним статусом ІІ категорії при ООН та Раді Європи, у тісній співпраці з Швейцарським бюро співробітництва в Україні, Державним департаментом України з питань виконання покарань та  іншими українськими партнерами.

Основні напрямки реалізації проекту:

  1. З метою всесторонньої підтримки процесу реформування шляхом проведення досліджень, забезпечення розвитку і навчання персоналу - створення Центру Компетентності Державної кримінально-виконавчої служби України на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персонала під керівництвом Державного департамента України з питань виконання покарань.
  2. Захист прав особливо уразливих груп ув’язнених та засуджених, включаючи жінок та неповнолітніх, а також осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, відповідно до міжнародних стандартів та стандартів позитивної тюремної практики.
  3. Формування позитивного ставлення суспільства до процесів реформування кримінально-виконавчої служби України.

До участі у заході були запрошені представники Верховної Ради України, Верховного Суду України, Генеральної прокуратури України,  Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державного департаменту України з питань виконання покарань, провідні вчені, міжнародні та  національні експерти в цій галузі, лідери громадських організацій, ЗМІ.

Презентація розпочалася з вітального слова голови Апеляційного суду м. Києва Чернушенко Антона Васильовича, який привітав учасників зібрання та зазначив, що конструктивне співробітництво між державними установами, науковцями, національними та міжнародними експертами, НГО – необхідна умова реалізації проекту та запорука позитивних змін у кримінально-виконавчій системі України.

Мануель Еттер, директор Швейцарського Бюро співробітництва в Україні звернув увагу присутніх на  позитивні зміни, які відбулися у пенітенціарний сфері завдяки 10-ти річному досвіду україно-швейцарського співробітництва та визначив пріоритетні напрямки щодо спільної роботи в рамках проекту «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні».

Перший заступник Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань Ільтяй Микола ПетровичПерший заступник Голови Державного департамента України з питань виконання покарань Ільтяй Микола Петрович, як керівник проекта від кримінально-виконавчої служби України, у своєму виступі подякував Швейцарській агенції розвитку і співробітництва (ШАРС) за сприяння реформуванню кримінально-виконавчої системи та запевнив присутніх, що ДДУпВП налаштований на конструктивну співпрацю щодо реалізації проектних задач.

Від «Міжнародної тюремної реформи» (PRI) у заході брали участь Елісон Ханна, виконавчий директор PRI (Лондон) та Сєргєєва Вікторія Вікторівна, регіональний директор PRI по Росії, Україні та Білорусі (Росія). У своїх виступах представники PRI окреслили загальні цілі проекту, методи організації спільної діяльності національних та міжнародних експертів, представників органів державної влади та партнерських організацій. А також визначили напрямки діяльності та очікуванні результати.

Напрямки роботи відповідно до задач проекту презентували представники партнерських організацій:
Мукшименко Алла Петрівна, менеджер проекта «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні»;
Костенко Василь Андрійович, начальник Білоцерківського училища професійної підготовки та перепідготовки персоналу Державного департаменту України з питань виконання покарань;
Верещінська Наталія Олексіївна, директор Центру суддівських студій;
Суслова Олена Іванівна, директор Інформаційно-консультативного жіночого центру.

Свою підтримку у реалізації проекту висловили представники центральних органів державної влади, а саме:
Міщенко Станіслав Миколайович, суддя Верховного Суду України;

  1. Кочерган Петро Васильович, начальник Управління із забезпечення взаємодії з Державним департаментом України з питань виконання покарань Міністерства юстиції України;
  2. Руденко Сергій Володимирович, старший помічник заступника Генерального прокурора України, старший радник юстиції;

Савєнок Олександр Васильович, заступник директора Департаменту  сімейної і гендерної політики та організації оздоровлення Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту 
Сулима Оксана Василівна, начальник Управління у справах бездомних громадян та інших груп ризику Міністерства праці та соціальної політики України.

Наприкінці презентації відбувся  брифінг для ЗМІ.

01.10.2009

Сьогодні
02 жовтня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація