МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Прес – реліз  / Центр суддівських студій 

 

Untitled Document

Прес – реліз

 

 

25-26 травня 2006 року в м. Києві Центр суддівських спільно з Верховним Судом України в рамках українсько - швейцарського проекту "Підтримка реформування юстиції в Україні" проводить семінар на тему: "Гуманізація кримінального законодавства та судової практики".

Під час семінару будуть обговорені питання кримінально-правової політики держави, практики призначення та виконання кримінальних покарань в Україні, зокрема, поширення практики призначення покарань, альтернативних позбавленню волі, питання звільнення особи від кримінальної відповідальності , запровадження елементів пробації в кримінальному судочинстві тощо.

Учасники семінару також візьмуть участь у круглому столі, на якому будуть обговорені пропозиції щодо гуманізації Кримінального кодексу України, що готується на виконання положень Указу Президента України від 20 січня 2006 року № 39/2006 "Про План заходів із виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства в Раді Європи".

До участі в семінарі запрошені судді Верховного Суду України, судді апеляційних судів з усіх регіонів, науковці, адвокати, представники Міністерства юстиції України, Державного департаменту України з питань виконання покарань.

Місце проведення семінару:

25 травня – Будинок офіцерів Збройних сил України, вул. Грушевського 30/1,

26 травня – Академія правових наук України, вул. Пилипа Орлика, 3

Початок реєстрації – 25 травня о 9.30

Довідки за тел. 234-35-86, 235-67-77

 

 

 

Сьогодні
02 жовтня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація