МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Презентація інформаційних брошур для населення  / Центр суддівських студій 

 

Untitled Document

Презентація інформаційних брошур для населення

 

8 грудня 2006 року Міністерство юстиції України та Центр суддівських студій провели презентацію інформаційних посібників для населення, які були підготовлені в рамках українсько-нідерландського проекту MATРA “Впровадження нового Цивільного кодексу в Україні”.
Всього було підготовлено 10 посібників з найбільш важливих положень Цивільного кодексу. В цих брошурах у відносно стислій та доступній для широкого кола читачів формі розкриті питання, що пов'язані зі спадкуванням за законом та заповітом; оформленням права на спадщину; позикою; кредитом; банківським вкладом; довічним утриманням (доглядом); правом власності на землю, житло; захистом права власності та інші.

Посібники видані у кількості 40 тисяч примірників і будуть безкоштовно розповсюджені серед широкого загалу у всіх регіонах України.

В презентації взяли участь представники Верховного Суду України, Міністерства юстиції України, Академії адвокатури України, Посольства Королівства Нідерландів, міжнародних та громадських організації.

 

 

 

 

Сьогодні
02 жовтня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація