МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Про нас в пресі  / Центр суддівських студій 

 

Untitled Document

Право для широкого загалу

 

У рамках спільного українсько-нідерландського проекту "Впровадження нового Цивільного кодексу в Україні") в Міжнародному фонді "Центр суддівських студій" пройшла презентація серії інформаційних брошур з цивільного права для населення.

 

Присутнім було представлено 10 брошур, розроблених колективом авторів під керівництвом заступника міністра юстиції України Лідії Горбунової. Серед них, зокрема, "Право власності на землю. Захист права власності", "Цивільні права малолітніх і неповнолітніх та їх цивільно-правова відповідальність", "Спадкування в Україні", "Договір дарування", "Договір купівлі-продажу", "Найм (оренда) житла", "Довічне утримання (догляд)", "Представництво", "Кредит. Позика. Банківський вклад" тощо.

Зазначимо, що згаданий українсько-нідерландський проект діє з 2005 р. і розрахований на 3 роки. Його учасниками є Верховний Суд, Міністерство юстиції, Академія адвокатури та Академія правових наук України. Організатори — Центр міжнародного правового співробітництва (Нідерланди) та Центр суддівських студій (Україна). Серед пріоритетів проекту — розроблення учбових модулів та навчальних матеріалів з основних розділів нового Цивільного кодексу України для початкового навчання суддів, адвокатів та нотаріусів: Окрім того, підготовка українських тренерів з основних розділів Кодексу, сучасних міжнародних стандартів цивільного права та навчальної методології, сприяння оновленню навчальних курсів з цивільного права установ, які задіяні у підготовці цих фахівців, підвищення їх професійного рівня щодо належного застосування положень нового ЦК, ознайомлення широкого загалу з його вибраними розділами.

У презентації взяли участь директор Центру суддівських студій Наталія Верещінська» та перший секретар Посольства Королівства Нідерланди в Україні Джефрі Чонг (на знімку}, керівник проектів Центру міжнародного правового співробітництва (Нідерланди) Ерік Вінкен, начальник управління координації правової роботи та правової освіти Міністерства юстиції України Сергій Богачов, представники державних і наукових закладів та судових органів.

"Юридичний вісник України" №50 (598), 16 - 22 грудня 2006 року .

 

Сьогодні
25 вересня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація