МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Про нас в пресі  / Центр суддівських студій 

 

Untitled Document

За підтримки Верховного Суду України та Міністерства юстиції у Центрі суддівських студій відбулися установчі семінари для суддів апеляційних та місцевих судів з усіх регіонів України.


У роботі семінарів взяли участь експерти Ради Європи, судді Верховного Суду України, представники Національного бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод люди.
Рада Європи, Міністерство юстиції України (Національне бюрю у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини), Верховний Суд України та Центр суддівських студій, відловідно до Спільної програми співробітництва між Європейською Комісією і Радою Європи із сприяння та зміцнення демократичної стабільності і запобігання конфлікту в Україні запроваджують проект щодо систематичного навчання всіх українських суддів з Європейської конвенції з прав людини (ЄКПЛ). Згідно з цим проектом у 2002-2003 рр. планується проведення семінарів-тренінгів для суддів у всіх регіонах України.
За методичною допомогою експертів Ради Європи семінари будуть проводить лектори (судді Верховного Суду України, представники Національного бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини та українські науковці) та судді-інструктори з числа суддів апеляційних та місцевих судів, які свою чергу візьмуть участь в регіональних навчальних семінарах Центру суддівських студій.

(Юридичний вісник України)

Джереми Макбрайд рассказывает о целях проекта по обучению украинских судей Европейской конвенции о защите прав и основных свобод человека.

 

КИЕВ. 23-26 апреля в Центре судейских студий состоялась серия учредительных семинаров для судей местных и апелляционных судов различных регионов Украины, посвященных адаптации Европейской конвенции о защите прав и основных свобод человека в деятельности судов общей юрисдикции. Семинар организовали Совет Европы, Министерство юстиции, Верховный Суд Украины и Центр судейских студий.
Как известно, применение положений Конвенции украинскими судами единично, обосновывается это не только незнанием этого международного документа, но и неосведомленностью практики применения его норм. В рамках Проекта систематического обучения всех украинских судей Европейской конвенции планируется проведение 100 семинаров-тренингов для судей Украины. На них будут разъяснены буквальные положения Конвенции и принятые на их основе прецедентные решения; судей ознакомят с опытом Европейских стран в применении Конвенции и пр. По словам эксперта Совета Европы Джереми Макбрайда, целью данного проекта не является подготовка судейских работников в качестве экспертов в применении Конвенции, но судьи должны понимать механизм ее работы, и применять его в судебной практике. Тем не менее для эффективного применения Европейской конвенции в украинских судах положения этого ключевого документа должны понимать не только судьи, но и адвокаты, для которых в ближайшее время также будет организована серия подобных семинаров.

Екатерина МИХЕЕВА, "Юридическая практика" № 18 (228), 1 мая 2002 г

 

 

Сьогодні
02 жовтня 2023

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація